Atraktivní vzhled bohatě využít

Vycibrená technika a variabilita produktov s neobyčajnou farebnou pestrosťou umožňuje dostatočný priestor na vytvorenie vzhľadu, ktorý zabezpečí pre váš dom vysoké hodnotenie. Na zabezpečenie úplnej odbornej sanácie ponúkame kompletné, farebne zladené príslušenstvo. V případě montáže jako zavěšená provětrávaná fasádan na dřevěné nebo hliníkové konstrukci ve spojení s izolačním materiálem, získáte vzhledově atraktivní fasádu a zároveň obrovský užitek spojený s úsporou energie. Pro úplnost odborné sanace nabízíme kompletní soubor barevně sladěného příslušenství.
Všiměte si, prosím, našich nových výrobků.

vinyTherm

vinyTherm je ťažiskový produkt medzi našimi výrobkami.

Profily s povrchovou úpravou z prírodného kameňa sa vyrábajú v 19 farbách a je možné z nich vytvárať rôzne štruktúry fasád.Osvedčili sa počas 30 rokov výroby a na celkovej ploche väčšej ako 20 miliónov štvorcových metrov realizovaných fasád.


vinyStone

Fasádne profilyvinyStone Quader/ vinyCross spájajú všetky výhody osvedčenej fasády vinyTherm so vzhľadom fasády s keramickým obkladom.

 

Dekoratívne farebné odtiene povrchovej úpravy z prírodného kameňa dávajú domom jedinečný ráz.


vinyPlus

Profily vinyPlus nabízí bezúdržbový vzhled dřeva s dlouhou životností; pravidelných nákladů na údržbu natíráním budete ušetřeni. Profily jsou vyráběny z vysoce hodnotného očištěného plastového recyklátu a potaženy fólií, která je vhodná speciálně pro venkovní použití. Tesaři, pokrývači a jiní řemeslníci provedou montáž bez speciálního nářadí. Fasádní systém vinyPlus je k dispozici v mnoha barvách včetně barevně sladěného příslušenství.


vinyPlus DRP 295 a 200

Kombinací s fasádními profily vinyPlus (palubky se skosenou hranou a bez), jsou vhodné vinyPlus DRP 295 vinyPlus 200, hlavně pro obložení v oblasti štítu a střechy. Například k lemování štítů nebo okapů, k ukončení plochých střech nebo jako větrná zábrana.
vinyPlus DRP 295 a vinyPlus DRP 200 mohou být použity v okolí oken, ostění dveří, jako obložení vystouplých částí soklů a na mnoha dalších místech na fasádě.


vinyTop


Fasádní systém vinyTop je výhodným řešením pro obložení domovních zdí, garáží, zahradních domků, chat, mobilních domů a mnoha dalších.

Pro nízkou hmotnost jsou profily vinyTop vhodné hlavně pro montáž na obtížně přístupných místech, jako je např. horní střešní kryt, stít nebo střešní podhled.

 

 

 

vinyBrick - pálené cihly

Fasádní prvky vinyBrick se vzhledem pálené cihly, lámaného kamene nebo břidlice vypadají tak, jako by měl váš dům fasádu z opravdového kamene. Robustný materiál z polyesterového fibrového skla znižuje vďaka nízkej hmotnosti nie len statické zaťaženie starej fasády ale aj umožňuje jednoduchú a cenovo priaznivú montáž. Je samozrejmé, že aj tieto produkty zabezpečujú odvetranie, takže váš dom môže „dýchať“. Súčasťou ponuky je aj farebne zladené príslušenstvo.


 
 
Verze pro tisk |Začátek stránky Redakce | Přehled