plus-body pro Vinylit

Provětrávané fasádní systémy mají mnoho stavebně-fyzikálních předností oproti jiným technologiím. Spolehlivě zamezují plýtvání energií a tvorbě plísní. Kromě toho nabízí fasádní systémy od Vinylitu ještě mnoho dalších předností, s jimiž byste měli být při Vašem rozhodování seznámeni. Nechte se překvapit:

 

Úspora energie

V poslední době jsme se přesvědčili, že peněžní vklady v bankách nejsou vždy jisté. Proto vám doporučujeme investovat do jistých hodnot - do vašeho majetku. Jednou smysluplně investovat a desítky let z toho těžit.

 

Vykurovanie obytného priestoru sa podieľa 75 % na spotrebe energie v domácnosti. Pri stále rastúcich cenách energie majú investované prostriedky do tepelnej ochrany budov rýchlu návratnosť. Sanace fasád s použitím kvalitní tepelné izolace, ve spojení s fasádním systémem od Vinylitu, uspoří energii - až 85%- to není žádnou zvláštností. Zvláštní předností je, že izolační hmota jako hřejivý obal domu, může být bez problémů vložena do podkladové konstrukce fasády. Tímto jsou splněny i vysoké požadavky nového nařízení týkajícího se úspory energie (EnEV), bez dodatečných nákladů.


Programy a zákony na podporu úspory energie

1. Program – Zelená úsporám

2. Program Panel

 

 
 
Verze pro tisk |Začátek stránky Redakce | Přehled